Godus: Bogowie zamieszkali na Androidzie

28.11.2014 o godzinie 11:21 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyStrategiczne

Godus

Godus

Podobno wiara czyni cuda. Młody zespół 22cans może nie posiadł jeszcze takich umiejętności, ale na pewno dają z siebie dużo, żeby urozmaicic waszą grę w Godus.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, doczekaliście się właśnie premiery tego symulatora bycia Bogiem na urządzenia z systemem Android. Gra nie ma swojej wersji wydanej na PC i do tej pory boskimi przywilejami mogli cieszyć się tylko gracze posiadający urządzenia mobilne w systemach iOS. 

Integracja z social media

Obecna aktualizacja oferuje graczom jednak o wiele więcej, niż samo dodanie nowego obsługiwanego systemu. Jako Bóg będziecie mogli teraz korzystać z dobrodziejstw Facebooka. Godus jest teraz w dużym stopniu zintegrowany z tą platformą social mediową. Możecie nie tylko rozpoznawać zaprzyjaźnionych graczy po ich nickach z Facebooka, ale również na przykład odwiedzać ich światy, podglądać postępy w grze i służyć pomocną ręką w ciężkich czasach.

God Powers czyli więcej i lepiej

Upgrade stwarza też możliwość dodatkowego rozwoju God Powers, czyli waszych umiejętności w grze. Za klejnoty będziecie mogli zagwarantować sobie na przykład obfitsze deszcze czy masywniejsze meteory.

Nowy event i 100 klejnotów do wygrania

Co jeszcze? Na zwieńczenie aktualizacji otwiera się jeszcze przed wami event, za który będziecie mogli zgarnąć nawet całe 100 klejnotów (1. nagroda). Wyzwanie polega na dołączeniu do grupy Goodus na Facebooku i pochwalenie się kilkoma zdjęciami ze swojego świata.


Źródło: Oficjalna strona gry
Graj teraz w Godus
Gry na smartfony, Strategiczne, Gry na iPhona
Godus ZdjęciaGodus Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Godus Tags
  • godus
  • gry na przeglądarkę
  • gotik
  • god
  • gry browserowe