Godus: Arka do Weyworld już w grze + Wkrótce także wersja na Androida

14.10.2014 o godzinie 12:17 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry na smartfonyStrategiczne

Wyślijce waszych wyznawców arką do Weyworld.

W ostatnim newsie do gry strategicznej Godus pisaliśmy wam o zbliżającym się rozszerzeniu gry, które ma wam pozwolić wybudować ogromną arkę i wysłać waszych wyznawców aby osiedlili się na nowej ziemi nazwanej Weyworld. Miło nam poinformować, że aktualizacja ta dostępna jest już od dzisiaj na urządzenia mobilne z iOS, a w przyszłym tygodniu pojawi się także na Steamie dla komputerów PC i Mac.

Dzięki nowej aktualizacji będziecie mogli wybudować gigantyczną arkę i wyruszyć w podróż na podbicie odległego lądu, Weyworld. Jako że nowa ziemia nie jest już tak sprzyjająca dla waszych ludzi jak Homeworld, będzie wymagała wiele pracy, aby móc się tam spokojnie osiedlić. Aby to ułatwić, wprowadzono świeży zestaw kart pozwalających kształtować teren. Najważniejszą z nich jest kometa, dzięki której będziecie w stanie rozbić zawadzający wam granit.

Zabawne stroje na Halloween czekają na waszych poddanych.

W związku ze zbliżającym się Halloween, twórcy gry przygotowali także trochę niespodzianek, jak czapki czarownicy, maski z czaszką, czy dynie do zakładania na głowy waszych podwładnych. Niestety nowe rozszerzenie nie wprowadzi wspomnianych wcześniej owiec, powodzi i trzeciego plemienia w Weyworld. Na te nowości będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. Na pocieszenie warto wspomnieć, że 22cans pracuje nad wersją Godus także na urządzenia mobilne z systemem Android. Jak tylko będzie wiadoma data tego wydania, damy wam o tym znać.

Źródło: Oficjalna strona wydawcy
Graj teraz w Godus
Gry na smartfony, Strategiczne, Gry na iPhona
Godus ZdjęciaGodus Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Godus Tags
  • godus
  • gry na przeglądarkę
  • gotik
  • god
  • gry browserowe