Godus: Zbudujcie arkę i wyruszcie na poszukiwanie nowych światów

29.09.2014 o godzinie 15:58 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry na smartfonyStrategiczne

Wyruszcie arką na poszukiwanie nowych lądów.

Wkrótce wasi wyznawcy w grze strategicznej Godus, w której wcielacie się w rolę boga nimi kierującego, będą mogli poznać nowe dalekie ziemie. To dlatego, że twórcy gry pracują właśnie nad zbudowaniem dla was arki, która zabierze was w podróż w nieznane.

Aby wyruszyć w poszukiwaniu nowego lądu, najpierw będziecie musieli wybudować arkę, a właściwie odnowić tą, którą odkryjecie w pobliżu waszego wybrzeża. Jako że jest ona naprawdę monumentalnych rozmiarów, odrestaurowanie jej będzie wymagało od waszych poddanych wiele włożonego wysiłku. W nagrodę otrzymacie możliwość wysłania aż do 500 ludzi w podróż do nowego lądu – Weyworld.

Arka będzie mogła zabrać na swój pokład aż 500 waszych wyznawców.

Weyworld to zupełnie nowa kraina, której wcześniej nie spotkaliście w strategii Godus. Podczas gry Homeworld pełen był zielonych łąk, lasów i wzgórz, to Weyworld jest surową pustynną krainą pełną wydm i kaktusów oraz rzadkich terenów zielonych, na których pasą się stada owiec. Wasi wyznawcy będą musieli zmierzyć się z naprawdę nieprzyjaznym klimatem. Woda będzie czynnikiem odgrywającym bardzo ważną rolę, ponieważ pozwoli wam rozwinąć tu rolnictwo, ale jednocześnie regularne przypływy będą zalewały najniżej położone tereny pustynne.

Weyworld nie będzie już tak przyjazny jak rodzinny Homeworld.

Rozwój w Weyworld będzie wymagał wiele pracy, ale da także dużo satysfakcji. A jeżeli zmęczy was ten surowy krajobraz, zawsze będziecie mogli jednym kliknięciem wrócić i zająć się swoją rodzinną zieloną krainą. Pamiętajcie jednak, że odległości dzielące oba światy są tak duże, że nie da się między nimi przesyłać surowców. Będziecie więc musieli rozwijać obie społeczności niezależnie.

Źródło: Oficjalna strona gry
Graj teraz w Godus
Gry na smartfony, Strategiczne, Gry na iPhona
Godus ZdjęciaGodus Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Godus Tags
  • godus
  • gry na przeglądarkę
  • gotik
  • god
  • gry browserowe