Godus: Symulator bycia bogiem na iPhone i iPad

11.08.2014 o godzinie 14:57 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry na smartfonyStrategiczne

Godus

Godus

Godus to gra strategiczno-symulacyjna, w której wcielacie się w bogów mogących zmieniać i kreować otaczający świat, inspirując swoich wyznawców w rozwijaniu ich cywilizacji. Gra dostępna jest za darmo na urządzenia mobilne z systemem iOS.

W Godus cały świat wygląda jak trójwymiarowa geograficzna mapa razem z lasami, rzekami, wzniesieniami składającymi się z poziomic i waszymi małymi wyznawcami, którymi musicie się zaopiekować. Ruchami palca będziecie mogli przesuwać góry, sadzić drzewa, sprowadzać chmury z deszczem. Im więcej wyznawców będziecie mieli, tym bardziej potężne moce zyskacie. Cywilizacja waszych poddanych będzie się rozwijała od wieków ciemnych, aż po epokę lotów kosmicznych, a wszystkie cywilizacje połączone są w jeden świat, dzięki czemu z biegiem czasu i rozprzestrzenianiu się waszych wyznawców, traficie być może na kulty innych bogów-graczy.
Gra charakteryzuje się bardzo prostą trójwymiarową grafiką, która jednocześnie utrzymana jest w przyjemnym dla oka klimacie. Poczujecie się jak prawdziwi bogowie, którzy kierują poczynaniami swoich małych podwładnych. Oprócz darmowej wersji na iOS, możecie także zagrać w Godus na komputerach PC i Mac poprzez usługę Steam. Niestety jest to tak zwany early accsess za który musicie zapłacić, aby dołączyć do gry.
Źródło: Oficjalna strona gry, App Store
Graj teraz w Godus
Gry na smartfony, Strategiczne, Gry na iPhona
Godus ZdjęciaGodus Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Godus Tags
  • godus
  • gry na przeglądarkę
  • gotik
  • god
  • gry browserowe